تزریق ژل

خانه تزریق ژل در اصفهان
هزینه تزریق ژل در اصفهان

دانستنی‌هایی درباره‌ی تزریق ژل در اصفهان

چهار مؤلفه ساختاری اصلی در صورت: پوست، چربی، ماهیچه و استخوان هستند. با افزایش سن، حجم این ساختار‌ها کم می‌شود و باعث می‌شود پوست پیر به نظر برسد. در چنین شرایطی، فیلر (پرکننده‌های پوستی) می‌توانند یکی از راه‌حل‌های مفید برای رفع این مشکل باشند. تزریق ژل در اصفهان که یکی از فیلر (پرکننده‌های پوستی) است به زاویه‌سازی فک، حجم‌دهی گونه و لب، رفع خط خنده، ایجاد خط گونه، رفع گودی و رفع چروک در اصفهان ، کمک کند. تزریق ژل در اصفهان، توسط کلینیک مدرن لیزر انجام می‌شود؛ برای آشنایی با این روش و مزایا و عایب آن در این مطلب همراه ما باشید.

 

تزریق ژل

با گذشت زمان و افزایش سن، استخوان‌های صورت تغییر شکل می‌دهند و نازک می‌شوند، این تغییر منجر به انقباض فک، افتادگی بینی و کاهش اندازه در گونه‌ها می‌شود. ماهیچه‌های صورت نیز از نظر حجم و خاصیت ارتجاعی ضعیف و شل می‌شوند، تورم و حرکت چربی صورت، علائم پیری را بیشتر برجسته می‌کنند. سرانجام، پوست کشیده می‌شود و خاصیت ارتجاعی خود را از دست می‌دهد. درواقع به دنبال تغییر در استخوان‌ها که اسکلت صورت هستند، ماهیچه‌ها و پوست هم تغییر می‌کنند، و در نتیجه چین و چروک و افتادگی پوست رخ می‌دهد.

انواع فیلر (پرکننده‌های پوستی) در تزریق ژل در اصفهان

پرکننده‌های پوستی، یک درمان تزریقی هستند که در کلینیک پوست و مو اصفهان انجام می‌شوند، و حجم از دست رفته در قسمت‌های مختلف صورت را درمان و خطوط ریز و نازک ایجاد شده روی صورت را از بین ببرند.

 

فیلر (پرکننده‌های پوستی) می‌توانند از مواد مختلفی تشکیل شوند که برخی از آنها به صورت طبیعی و برخی مصنوعی هستند.

 

برای حجم‌دهی و از بین بردن چروک‌های ریز صورت، روش‌‌های زیادی وجود دارد، که شامل تزریق ژل و چربی می‌شود.

 

 

فیلر اسید هیالورونیک (ژل در اصفهان): آبرسانی و حجم‌دهی

 

یکی از رایج‌ترین ترکیبات مورد استفاده در فیلرها، اسید هیالورونیک است. اسید هیالورونیک، ماده‌ای است که به طور طبیعی در پوست ما وجود دارد و در آبرسانی و حجم‌دهی پوست نقش مهمی ایفا می‌کند. پرکننده‌های HA، بسته به ترکیب شیمیایی خاص خود، می‌توانند تا شش ماه و حتی بیشتر، در محل تزریق باقی بمانند و تاثیر آن‌ها از بین نرود.

 

جدا از ظاهر طبیعی آن‌ها هنگام تزریق ژل در اصفهان، یکی از اصلی‌ترین مزایای پرکننده‌هایHA ، این است که در صورت بروز یک عارضه جانبی و یا زمانی که بیمار حجم ایجاد شده را دوست نداشته باشد، می‌توانند توسط محلول مخصوص حل شوند و از بین بروند.

 

تزریق ژل در اصفهان، با این نوع فیلر انجام می‌شود، تا حجم از دست رفته در قسمت‌های مختلف صورت درمان شود.

 

 

 

فیلر کلسیم هیدروکسی آپاتیت (چربی): رفع چروک

 

فیلر دیگری وجود دارد که از کلسیم هیدروکسی آپاتیت، و چربی اتولوگ ساخته شده است. در واقع در این روش تزریق ژل در اصفهان، چربی قسمت‌های مختلف بدن‌تان برداشته می‌شود و به محل درمان تزریق می‌شود. کلسیم هیدروکسی آپاتیت، یک ماده معدنی و ترکیب طبیعی است که در استخوان‌های یافت می‌شود. این نوع فیلر پوست را تحریک می‌کند تا کلاژن بیشتری بسازد و در نتیجه چین و چروک ها را از بین می‌برد. کلاژن ماده‌ای طبیعی در پوست است و فاکتور مهمی برای حفظ استحکام پوست است. لازم به ذکر است که در این روش برای استخراج چربی مناسب برای تزریق، به جراحی نیاز است و ممکن است درناک باشد و محل تحت درمان متورم شود.

هر یک از این فیلرها مزایا و معایب خود را دارند و همچنین تراکم، طول عمر و بافت‌ منحصربه‌فردی دارند، به این معنی که یک ماده خاص ممکن است کم و بیش فقط برای یک ناحیه‌ی خاص از صورت مناسب باشد. انتخاب نوع مناسب پرکننده پوستی، نیاز به راهنمایی متخصص پوست دارد.

 

 متخصص پوست کلینیک زیبایی در اصفهان، بعد از بررسی دقیق پوست شما، بهترین و مناسب‌ترین فیلر را برای تزریق انتخاب می‌کند.

ژل در اصفهان

تزریق ژل در اصفهان چگونه عمل می‌کند؟

ژل، یکی از فیلر (پرکننده‌ پوستی) اسید هیالورونیک است، که در زیر پوست تزریق می‌شوند. مجموعه‌‌ی مدرت لیزر با انجام خدمات مربوط به تزریق ژل در اصفهان، می‌تواند تعدادی از مشکلات متداول پوستی از جمله: رفع گودی و چروک‌های زیرچشم، حجم دادن به لب و گونه‌ها، رفع خط لبخند و زاویه‌سازی فک را درمان کنند. این ژل‌ها برای حجم‌دهی و آبرسانی در گونه‌ها، لب‌ها، چشم‌ها و حفره‌ها و فرورفتگی‌های ایجاد شده روی پوست،‌ مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

مزایای تزریق این فیلرها،‌ این است که:

 

  • این نوع فیلر با بافت پوست سازگاری زیادی دارند.
  • به طور یکنواخت در پوست تزریق و پخش می‌شوند.
تزریق ژل در اصفهان

انواع مختلف تزریق ژل در اصفهان:

 

 

ژل‌ها انواع مختلفی دارند و کاربرد آن‌ها با یکدیگر فرق دارد.

 

ژل‌های قابل جذب

 

این نوع ژل از مولکول‌های بدن هستند و می‌توانند به داخل پوست تزریق شوند.

 

ژل‌های دیر جذب

 

این ژل‌ها، پوست را تحریک می‌کنند و بافت جدید می‌سازند، و این روند بهمدت یک تا پنج سال در پوست ادامه پیدا می‌کند. مشکل این ژل‌ها این است که در زیرپوست برآمدگی گلوله مانند ایجاد می‌کنند.

 

ژل‌های غیر قابل جذب

 

این نوع ژل‌ها، به هیچ وجه جذب پوست نمی‌شوند. با یان که ماندگاری این نوع در پوست بیشتر از دو مرد قبلی است (سه تا پنج سال)، اما از آنجایی که جذب پوست نمی‌شود، در زیرپوست برآمدگی گلوله مانند ایجاد می‌کند.

 

 

عوارض جانبی تزریق ژل در اصفهان

 

شدت عوارض جانبی تزریق ژل در اصفهان، در افراد مختلف، متفاوت است و به نوع پوست شما و میزان حساس بودن آن بستگی دارد. بعضی از این عوارض جانبی عبارتند از:

  • کبودی
  • قرمزی
  • حساسیت
  • خونریزی

 

تاثیر تزریق ژل دائمی نیست و با گذشت زمان، بدن، ژل‌های تزریق شده را تجزیه می‌کند و بهبا گذشت زمان از بین می‌رود. مدت زمان ماندگاری آن‌ها معمولا بیین یک سال تا یک سال و نیم است.

 

 

متخصص تزریق ژل در اصفهان ، از تفاوت ژل و بوتاکس می‌گوید:

 

بوتاکس: با تزریق بوتاکس در اصفهان، در سیگنال‌های عصبی بعضی از ماهیچه‌های خاص صورت، اختلال ایجاد می‌شود و عضلات استراحت بیشتری پیدا می‌کنند و در نتیجه خطوط و چین و چروک پوست کمتر و حذف می‌شود. بوتاکس به داخل پوست تزریق می‌شود و ماهیچه‌ها را موقتاً فلج می‌کند و مانع حرکت عضلات و بدتر شدن چین و چروک می‌شو.. تزریق بوتاکس در اصفهان، یکی دیگر از خدمات مدرن لیزر است که برای درمان چین و رفع چروک در اصفهان و خطوط پیشانی، لیفت صورت در اصفهان ، خطوط پنجه کلاغی چشم و خم اخم، کاربرد دارد. در واقع بوتاکس، عاملی برای جلوگیری از پیشرفت چین و چروک است و تاثیر آن دائمی نیست.

 

ژل: همانطور که اشاره شد، به کمک تزریق، ژل‌ها وارد پوست می‌شوند و پرکننده هستند؛ یعنی منجر به حجم‌دهی در قسمت‌های مختلف صورت می‌شوند.

اگر قصد تزریق ژل برای حجم‌دهی به لب‌ها، گونه‌ها، رفع حط لبخند و رفع گودی و چروک‌های زیر چشم در اصفهان را دارید برای رزور مشاوره پوستی رایگان با ما تماس بگیرید یا فرم قرار داده شده در سمت چپ را تکمیل کنید، تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند و در زمینه تزریق ژل در اصفهان، شما راهنمایی کنند و اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار دهند.

درخواست قرار ملاقات

تماس سریع

  • آدرس اصفهان، دروازه شیراز، ابتدای خیابان چهار باغ بالا ابتدای کوچه 41، پلاک 436، مدرن لیزر
  • تلفن 09138000388/ 03131318000