مدرن لیزر

کلینیک زیبایی پوست و مو

خانه کرایولیپولیز در اصفهان

کرایولیپولیز در اصفهان

کرایولیپولیز در اصفهان، که معمولا انجماد چربی نامیده می شود، یک روش کاهش چربی غیر جراحی است که با استفاده از درجه حرارت سرد و رسوبات چربی را در مناطق خاصی از بدن کاهش می دهد. این روش برای کاهش رسوبات چربی موضعی یا برآمدگی هایی که به رژیم غذایی و ورزش پاسخ نمی دهند، طراحی شده است. این روش برای کاهش رسوبات چربی موضعی یا برآمدگی هایی که به رژیم غذایی و ورزش پاسخ نمی دهند، طراحی شده است. این دارو و برای افراد چاق یا دارو برای افراد چاق یا دارای اضافه به ثبت رسیده است. وزن زیاد در نظر گرفته نشده است.

این روش را می توان در مطب پزشک یا کلینیک سرپایی انجام داد. اندازه و شکل رسوب چربی ارزیابی شده و ناحیه ای که باید تحت درمان قرار بگیرد با مداد مارک دار مشخص می شود. بیماران در حین عمل بیدار هستند.

از دستگاه دستی به نام اپلیکاتور برای یخ زدن لایه سلول های چربی در زیر پوست استفاده می شود. ابتدا یک پد ژل برای محافظت از پوست در ناحیه زده می شود. در مرحله بعدی، برآمدگی چربی به داخل مکش یا جارو برقی در دهانه توخالی دستگاه اعمال می شود. هنگام استفاده از مکش، احساس کشش یا کشش خواهید کرد. این احساس، سرما شدید به علاوه سایر احساسات احتمالی مثل گزگز، درد، و… بعد از 5 تا 10 دقیقه با بی حس شدن منطقه طی فرآیند خنک شدن، کاهش می یابد. لایه چربی به تدریج تا دمای هدف بین 30.2 تا 39.2 درجه فارنهایت سرد می شود.

 

 

درمان یک ناحیه تا یک ساعت طول می کشد. پس از درمان ناحیه، اپلیکاتور برداشته می شود. این منطقه ممکن است به مدت 2 تا 3 دقیقه ماساژ داده شود تا به تجزیه سلول های چربی کمک کند.

از روش مبتنی بر این یافته است که سلول های چربی بیشتر از سلول های دیگر مانند سلول های پوستی در معرض آسیب ناشی از دمای سرما هستند. دمای سرما باعث آسیب سلول های چربی می شود. آسیب باعث پاسخ التهابی توسط بدن می شود که منجر به مرگ سلول های چربی می شود. ماکروفاژ، نوعی گلبول سفید و بخشی از سیستم ایمنی بدن به محل آسیب دیدگی فراخوانده می شوند تا سلول های چربی مرده و بقایای بدن را از بین ببرند.

مطالعات نشان داده است که کاهش متوسط چربی در حدود 4 ماه پس از درمان اولیه بین 15 تا 28 درصد است. با این حال ممکن است از 3 هفته پس از درمان، تغییرات مشاهده کنید. بهبود چشمگیر پس از حدود 2 ماه مشاهده می شود.

مزایای کرایولیپولیز چیست؟

کرایولیپولیز مزایای زیادی دارد:

  • به برش جراحی نیازی نیست.
  • این یک روش کم خطر است. خطر عفونت وجود ندارد.
  • این روش را می توان به صورت سرپایی انجام داد.
  • بیماران قبل از انجام این عمل نیازی به آرامش و بیهوشی ندارند.
  • بیش از یک ناحیه از بدن ممکن است در یک جلسه درمان شود.
  • بیشتر افراد می توانند بلافاصله پس از درمان فعالیت های عادی روزمره خود را از سر بگیرند.
  • این روش را می توان روی افراد در هر سنی انجام داد.
  • هیچ آسیبی به رشته های عصبی ، رگ های خونی ، عضلات و یا آسیب دائمی برای پوست در ناحیه درمان وجود ندارد.
  • سلولهای چربی آسیب دیده یا از بین رفته برای همیشه از بدن خارج می شوند.
  • بیماران ممکن است به دلیل بهبود وضعیت ظاهری ، افزایش عزت نفس را تجربه کنند.