مدرن لیزر

کلینیک زیبایی پوست و مو

خانه کوچک کردن بینی در اصفهان

کوچک کردن بینی در اصفهان

 

فرم دهی بینی در اصفهان

 

کوچک کردن بینی  در اصفهان  بدون جراحی

 

پلاسما یا پلاسما جت بینی یکی از روش های جدید غیر تهاجمی برای  کوچک کردن بینی در اصفهان بدون عمل جراحی است که بسیار مورد علاقه افرادی قرار گرفته است که ترس از جراحی دارند. این روش حتی برای افراد که نمی تواند مراقبت های بعد از عمل را داشته باشند ویا بدلیل نوع شغل و فعالیت کاری نمی توانند تایم زیادی در مرخصی باشند بسیار مناسب است. ما در کلینیک زیبایی مدرن لیزر بروز ترین ها را متناسب با نیاز شما ارائه خواهیم داد.

مجموعه مدرن لیزر با هدف انقلاب و پیشرفت در پزشکی زیبایی در شهر اصفهان تاسیس شد. علت نام گذاری مجموعه با عنوان مدرن لیزر استفاده از بروزترین و  پیشرفته ترین دستگاه های حال حاضر دنیا در زمینه پوست، مو و لاغری می باشد. نامی که انعکاس دهنده گستردگی و بروز بودن خدمات این کلینیک زیبایی است. نمونه ای از این دستگاه شامل:

 • دستگاه کندلا ( مدل General Max Pro)؛ است تایید شده از طرف متخصصان پوست آمریکا به عنوان بهترین لیزر رفع موهای زاید .
 • فوتونا ( مدل SP Dynamic) ؛ برنده جایزه بهترین لیزر پوست آمریکا
 • ویرا و مگاسون: بهترنی و بروزترین دستگاه از بین برنده چاقی های موضعی مقاوم سفت و نرم.

شما به راحتی می توانید برای فرم دهی بینی  در اصفهان به مجموعه لیزر مدرن مراجعه کنید و از اصل بودن و بروز بودن تمام دستگاه ها و روش های درمانی اطمینان داشته باشید. اما روش پلاسما جت بینی چگونه روشی است ؟ در ادامه به بررسی کامل این روش زیبایی خواهیم پرداخت.

 

کوچک کردن بینی در اصفهان

 

امروزه عمل بینی یکی از عمل های پرطرفدار در ایران و حتی کل دنیا محسوب می شود. همه‌ی ما می‌دانیم که یک عمل جراحی چه خطرات و عوارضی برای بدنمان خواهد داشت و از اثرات مواد بی‌هوشی و حساسیت‌های احتمالی به آن آگاهیم. خوشبختانه پلاسمای بینی روشی است که با روی کار آمدنش تمامی این مشکلات را برطرف کرد.

اما به خاطر داشته باشید این روش یک روش غیر تهاجمی است. روش های غیر تهاجمی به روش هایی در زیبایی گفته می شود که فرد بدون رفتن زیر تیغ جراحی تغییراتی روی ظاهر خود ایجاد کند. روش پلاسما هم جز این روش ها محسوب می شود زیرا در انجام آن ما از جراحی استفاده نمی کنیم . پس با توجه به این توضیحات ماندگاری کمتری نسبت به روش های تهاجمی دارد.

 

 

                                                                       فرم دهی بینی در اصفهان

 

 

پلاسما بینی در اصفهان

 

روش پلاسما جت بیشتر برای بینی های گوشتی استفاده می شود. البته افراد دیگر با نوع بینی متفاوت نیز می‌توانند از روش فوق استفاده کنند برای موارد زیر:

 • افتادگی بینی
 • کج‌ بودن بینی
 • فرورفتگی یا برآمدگی روی بینی
 • قوز بینی
 • عدم قرینگی دو طرف بینی
 • صاف و گرد کردن نوک بینی
 • از بین بردن انحراف پل بینی
 • بالا بردن یا صاف کردن بینی

 

 

آیا پلاسمای بینی عوارضی دارد؟

 

همانطور که گفته شد این روش جز روش های غیر تهاجمی به حساب می آید پس تمامی عوارض که ناشی از بیهوشیف حین جراحی و حتی بعد از آن است در این روش کاملا حذف خواهد شد. زمان این کار بسیار کمتر از جراحی است و از نوع موارد سرپایی به حساب می آید حتی شما نیاز به همراه هم نخواهید داشت.

درست است که این روش جز روش های کاملا امن بحساب می آید اما حتما باید تحت نظر یک پزشک متخصص در این زمینه صورت بگیرد. تزریق ژل بینی  و فرم دهی بینی به دلیل نیاز به دقت و ظرافت بالا نیازمند نگاه تخصصی یک پزشک مطمئن خواهد داشت.

در نظر داشته باشید اگر این کار توسط پزشک حاذق صورت نگیرد باعث مرگ بافت و حتی در مواردی به علت ناشی بودن فرد تزریق کننده باعث بروز آسیب شدید و جدی در چشم فرد شود.

 

 

نحوه انجام پلاسمای بینی در اصفهان

 

در این روش از تأثیر پلاسما بر روی بافت استفاده می‌شود، این تکنیک بدون انجام جراحی انجام می‌شود و هیچ‌گونه برشی روی بینی به وجود نمی‌آید. با برخورد پلاسما با پوست سطحی و بافت چربی، به دلیل دمای زیاد پلاسما و فشار کم آن لایه چربی اضافه از بین می‌رود و لایه‌های زیرین سفت تر شده و این امر باعث خوش فرم شدن بینی می‌شود. برای انجام پلاسما جت، روی سطح بینی به طور نقطه به نقطه پلاسما اثر می‌کند و چربی‌ها از بین می‌روند.

برای شروع پلاسما جت بینی، ابتدا باید منطقه موردنظر بی حس شود. ابتدا باید بینی به طور کامل تمیز شده و از پمادهای بی حسی استفاده کرد. پس از بی حسی کامل بعد از حدود ۳۰ دقیقه شروع به انجام عمل می‌نماییم. بعد از اتمام عمل نقاطی بسیار ریز روی بینی بر اثر سوختگی لایه‌های چربی به وجود می‌آید. پس از عمل نباید آن را دست‌کاری کرد و از خاراندن آن باید اجتناب کرد.

 

هزینه کوچک کردن بینی در اصفهان به روش پلاسمای

قطعا هزینه درمانی این روش بسیار کم تر از روش جراحی بینی است. این اخلاف قیمت بسیار چشم گیر است. پس اگر به دنبال تغییری موثر در ظاهر صورت خود هستید و بودجه مناسب برای جراحی را ندارید و یا حتی از جراحی و ریسک پذیرش آن می ترسید این روش بهترین روش پیشنهادی برای شما می باشد. برای تماس از قیمت های مجموعه می توانید با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمائید.