لب

زیبایی و جوانسازی لب

زیبایی و جوانسازی لب

لب یکی از اجزای مهم صورت است و تاثیر زیادی بر زیبایی و ظاهر افراد دارد. افراد زیادی به کلینیک‌های زیبایی مراجعه می‌کنند و نگران ظاهر لب‌شان هستند؛ برخی افراد نگران اندازه و حجم لب‌ها، و برخی دیگر نگران خطوط و جین و چروک‌های اطراف دهان‌شان هستند.

 

ایده‌آل‌ترین ظاهر برای لب‌ها این است که: نباید خیلی باریک باشند، چون نشانهای از پیری و افزایش سن است؛ باید از حجم کافی برخوردار باشند؛ اندازه‌ی آن‌ها متناسب و هماهنگ با اجزای دیگر صورت باشد؛ رنگ روشن و طبیعی داشته باشند؛ پوسته پوسته و کدر نباشند، و در بالا و زیر لب‌ها خطوط ریز و چروک وجود نداشته باشد.

 

خوشبختانه، این روزها روش‌های درمانی زیادی برای هر دو گروه وجود دارد؛‌ یعنی همه‌ی افراد با هر سنی، هم می‌توانند لب‌های حجیم و بزرگ داشته باشند و هم  اطراف لب ودهان‌شان هیچ چین و چروکی نداشته باشند.

 

بعضی از افراد، به صورت ژنتیکی لب‌های کوچک و باریکی دارند و در بعضی دیگر، با گذشت زمان و افزایش سن، و کم شدن کلاژن که عاملی برای استحکام پوست است، لب کوچک و باریک می‌شوند و در اطراف آن چین و چروک ایجاد می‌شود.

روش‌های حجیم کردن و رفع چین و چروک اطراف لب

تزریق ژل:

 

چه جوان باشید و چه پیر می‌توانید برای حجیم و برجسته کردن لب‌تان اقدم کنید.

 

یکی از روش‌های موقتی برای حجم‌دهی به لب‌ها، تزریق ژل یا پرکننده (فیلر) است.در تزریق ژل، از اسید هیالورونیک استفاده می شود. از آنجایی که اسید هیالورونیک به طور طبیعی در پوست ما وجود دارد، هیچ گونه حساسیت و عوارض جانبی بعد از تزریق ایجاد نمی‌شود. در واقع تزریق ژل به آبرسانی و حجم‌دهی لب کمک می‌کند.

 

ماندگاری ژل در لب‌، در افراد مختلف متفاوت است و از ۶ تا ۹ ماه باقی می‌ماند و پس از آن از بین می‌رود.

 

 

مزیت استفاده از ژل

مزیت تزریق ژل با اسید هیالورونیک این است که، در صورتی که بیمار، ‌میزان حجم ایجاد شده در لب‌ها را دوست نداشته باشد، با تزریق محلول مخصوص، حل و تجزیه می‌شود و از بین می‌رود.

 

 تزریق ژل به وسیله‌ی یک سوزن بسیار کوچک انجام می‌شود و در داخل لب تزریق می‌شود.

 

تزریق ژل نه تنها برای حجیم کردن لب‌، بلکه برای رفع خط لبخند، نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

زیبایی و جوانسازی لب

لیزر درمانی با فوتونا:

 

 

یکی دیگر از روش‌های درمانی برای رفع چروک دور دهان، و در واقع بهبود ظاهر لب‌ها، استفاده از لیزر فوتونا است. لیزر درمانی با فوتونا یک روش غیرتهاجمی است که بدون درد، خونریزی و سوختگی انجام می‌شود و به درمان خط لبخند، درمان چروک‌های عمیق و سطحی، درمان خطوط ریز اطراف لب و دور دهان، و برجسته شدن طبیعی لب‌ها،‌متقارن سازی لب کمک می‌کند.

درخواست قرار ملاقات

تماس سریع

  • آدرس اصفهان، دروازه شیراز، ابتدای خیابان چهار باغ بالا ابتدای کوچه 41، پلاک 436، مدرن لیزر
  • تلفن 09138000388/ 03131318000