تزریق بوتاکس

خانه بوتاکس در اصفهان

بوتاکس در اصفهان

بوتاکس در اصفهان

بوتاکس چیست؟

تزریق بوتاکس، مورد تایید سازمان غذا و دارو امریکا (FDA) است؛ با تزریق بوتاکس، بدون نیاز به جراحی، ظاهر پوست صورت‌تان به طور موقت تغییر می‌کند و چین و چروک‌های آن از بین می‌رود. این روش درمانی غیرتهاجمی‌ست یعنی روشی بدون درد، خونریزی و بیهوشیو اثرات آن زودبازده و قابل روئیت است

اگرچه سم بوتولینوم، سم قدرتمند و خطرناکی است و مسمومیت غذایی ایجاد می‌کند و حتی می‌تواند کشنده باشد، با این حال، دانشمندان راهی برای استفاده از آن کشف کرده‌اند که به نفع انسان است؛‌ یعنی با تغییر در ساختار آن و استفاده مناسب و به اندزه از آن، به یک ماده‌ی درمانی و کاربردی تبدیل شده است.

بوتاکس، در حقیقت نام تجاری سم بوتولینوم است که توسط باکتری کلوستریدیوم بوتولینوم تولید می‌شود. بوتاکس به داخل پوست تزریق می‌شود و ماهیچه‌ها را موقتاً فلج می‌کند و مانع حرکت عضلات و پیشرفت یا بدتر شدن چین و چروک می‌شود. بوتاکس در اصفهان یکی دیگر از خدمات مدرن لیزر است

بوتاکس در اصفهان

چرا از بوتاکس استفاده کنیم؟

 

 

تزریق بوتاکس در اصفهان

 

تزریق بوتاکس یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین درمان‌های زیبایی و جوانسازی در جهان است. اگرچه تزریق بوتاکس برای اهداف زیبایی‌شناسی، بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد اما برای قطع عرق بیش از حد نیز کاربرد دارد.

بوتاکس چگونه کار می‌کند؟

با تزریق بوتاکس، در سیگنال‌های عصبی بعضی از ماهیچه‌های خاص صورت، اختلال ایجاد می‌شود و عضلات استراحت بیشتری پیدا می‌کنند و در نتیجه خطوط و چین و چروک پوست کمتر و حذف می‌شود.

بوتاکس چگونه کار می‌کند؟

حتماً تا به حال درمورد تزریق ژل چیزهایی شنیده‌اید؛ می‌دانید چه تفاوتی با تزریق بوتاکس دارد؟

هر دو روش‌های درمانی و زیبایی از طریق تزریق هستند، اما با این تفاوت که تزریق ژل برای زاویه‌سازی فک، حجم‌دهی گونه و لب، رفع خط خنده، ایجاد خط گونه، رفع گودی و چروک‌های زیر چشم، مورد استفاده قرار می‌گیرد، در حالی که بوتاکس روشی است برای رفع چروک اطراف لب، پیشانی، و چشم. تزریق ژل در اصفهان، یکی دیگر از خدمات مجموعه مدرن لیزر است که در در مقالات بعدی با این شیوه‌ی زیبایی بیشتر آشنا خواهید شد.

نکاتی که باید قبل از تزریق بوتاکس در اصفهان جدی گرفته شوند:

اگر در طی چهار ماه گذشته، هر نوع تزریق بوتاکس داشته‌اید، به پزشک کلینیک زیبایی در اصفهان بگویید؛ همچنین در صورت مصرف شل‌کننده‌های عضلانی و داروهای حساسیت، به پزشک خود اطلاع دهید؛ اگر رقیق‌کننده خون مصرف می‌کنید، ممکن است لازم باشد چندین روز قبل از تزریق، آن‌ها را متوقف کنید تا خطر خونریزی یا کبودی شما کاهش یابد.

تزریق بوتاکس بدون بیهوشی و با‌ بی‌حسی موضعی انجام می‌شود؛ ‌این روش درمان سریع است و سرپایی انجام می‌شود.

نکاتی که باید در طول تزریق بوتاکس در نظر گرفته شوند:

تزریق بوتاکس معمولاً در کلینیک زیبایی انجام می‌شود. پزشک شما از یک سوزن نازک برای تزریق مقادیر کمی از سم بوتولینوم به پوست یا عضلات شما استفاده می‌کند. تعداد تزریق‌های مورد نیاز به عوامل زیادی از جمله وسعت منطقه تحت درمان، بستگی دارد.

نکاتی که باید بعد از تزریق بوتاکس جدی بگیرید:

محل درمان شده را به مدت 24 ساعت مالش یا ماساژ ندهید. در غیر ای صورت ممکن است سموم به مناطق دیگر پوست منتقل شود. شما می‌توانید بلافاصله بعد از تزریق به فعالیت‌های روزانه خود ادامه دهید و به دوران نقاهت و مراقبت نیاز ندارد.

به گفته‌ی بهترین دکتر بوتاکس اصفهان، تاثیر درمان و ماندگاری بوتاکس تا چه زمانی است؟

تزریق بوتاکس، با ایجاد اختلال در حرکت ماهیچه‌ها، حدود 4 تا 6 ماه بعد از تزریق ماندگاری دارد؛ یعنی اگر می‌خواهید همیشه صورتی بدون چین و چروک داشته باشید، باید دو بار در سال تزریق بوتاکس انجام دهید.

چند ساعت بعد از تزریق بوتاکس، تاثیر آن روی ماهیچه‌ها شروع می‌شود، و نتیجه‌ی نهایی آن برای رفع چروک، بعد از گذشت حدوداً یک هفته روی پوست قابل مشاهده است.

آیا تزریق بوتاکس برای درمان چروک چشم در اصفهان ایمن است؟

بوتاکس یک روش درمانی نسبتاً بی‌خطر است، اما همیشه باید توسط یک پزشک متخصص و واجد شرایط انجام شود، تا از دریافت مقدار صحیح آن در نقطه مناسب روی صورت اطمینان حاصل شود. لازم به ذکر است که بوتاکس در اصفهان، توسط کادر مجرب مدرن لیزر و زیر نظر پزشک کلینیک انجام می‌شود.

مراجعه به مرکز یا شخصی که بدون صلاحیت است و تجربه کافی ندارد، منجر به نامتقارن شدن فرم صورت در ناحیه‌ی تزریق و اطراف آن، و افتادگی عضلات می‌شود.

 اگر تزریق بوتاکس را متوقف کنید، چه اتفاقی می‌افتد؟

با متوقف کردن بوتاکس، خطوط صورت‌تان مجدداً به حالت قبل از تزریق برمی‌گردد؛ در واقع ماهیچه‌های صورت‌تان، دوباره به صورت عادی و مثل همیشه به عملکرشان ادامه می‌دهند و روند پیری پوست و ایجاد چین و چروک ادامه پیدا می‌کند.

آیا تزریق بوتاکس عوارض جانبی دارد؟

ممکن است بعد از تزریق بوتاکس برخی از عوارض جانبی آن را تجربه کنید؛‌ البته گفتنی است که متناسب با نوع پوست، شرایط فیزیکی‌ بدن‌تان و کلینیکی که برای تزریق به آن مراجعه می‌کنید، ممکن است هیچ کدام از این عوارض را مشاهده نکنید و برای شما هیچ ضرری نداشته باشد.

برخی ازعوارض جانبی عبارتند از:

 • ممکن است 24 ساعت بعد از بوتاکس، سردرد داشته باشید.
 • کبودر و قزمز شدن پوست در محل تزریق.
 • افتادگی موقت پوست صورت در محل تزریق؛ برای مثال، در تزریق بوتاکس به چشم و پیشانی، ممکن است پلک‌ها و ابروها، افتادگی موقت داشته باشند.
 • اگر تعداد دفعات تزریق بوتاکس زیاد شود، بدن در برابر درمان آن مقاومت می‌کند

عوارض احتمالی و بسیار نادر تزریق بوناکس عبارتند از:

 • درد خفیف
 • بی‌حسی
 • حالت تهوع
 • علائم سرماخوردگی
 • دوبینی چشم
 • تاری دید
 • خونریزی
 • خشکی دهان
 • تحریک پوست و خارش
 • تورم

سن شما برای تزریق بوتاکس مناسب است؟

زمانی که اخم می‌کنید، خطوط اخم را روی پیشانی و فاصله دو ابرو می‌بینید و زمانی که لبخند می‌زنید، در اطراف لب‌ها خطوط لبخند ظاهر می‌شوند، که این خطوط طبیعی هستند، اما زمانی می‌رسد که نه لبخند می‌زنید و نه اخم کرده‌اید، اما باز هم این خطوط را روی صورت‌تان می‌بینید؛ این‌ها علائمی‌ست که نشان می‌دهد باید تزریق بوتاکس را شروع کنید و به مرکز بوتاکس در اصفهان مراجعه کنید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

ظهور این علائم در افراد مختلف متفاوت است؛‌ در برخی افراد ممکن است در اواسط دهه‌ی بیست سالگی ظاهر شوند، و در برخی دیگر در دهه‌ی سی سالگی، و به ندرت پیش می‌آید که افراد قبل از سن بیست سالگی این خطوط را روی صورت‌شان مشاهده کنند.

 

اگر تزریق بوتاکس را متوقف کنید، چه اتفاقی می‌افتد؟

با متوقف کردن بوتاکس، خطوط صورت‌تان مجدداً به حالت قبل از تزریق برمی‌گردد؛ در واقع ماهیچه‌های صورت‌تان، دوباره به صورت عادی و مثل همیشه به عملکرشان ادامه می‌دهند و روند پیری پوست و ایجاد چین و چروک ادامه پیدا می‌کند.

تزریق بوتاکس در اصفهان برای چه قسمت‌هایی از بدن کاربرد دارد؟

اگر به دنبال راه‌های درمانی هستید که برای جوانسازی، لیفت صورت و رفع چین و چروک، موقتی نباشند، ما به شما جوانسازی چهاربعدی با لیزر فوتونا را پیشنهاد می‌کنیم، که نه تنها غیرتهاجمی است، بلکه تاثیر درمان آن نیز طولانی مدت است. این روش پیشرفته و مدرن جوانسازی، برای قسمت‌های مختلف صورت و بدن در مرکز لیزر اصفهان انجام می‌شود و برای درمان با آن نیاز به هیچگونه تزریق و جراحی نیست، و صددرصد بدون عارضه و مورد تایید سازمان غذا و دارو امریکا (FDA) است.

 

لازم به ذکر است مراجعین محترم به کلینیک پوست و مو و زیبایی مدرن لیزر اصفهان می‌توانند همچنین از خدمات دیگری از قبیل تزریق بوتاکس در اصفهان، تزریق ژل در اصفهان، مزوتراپی در اصفهان، میکرودرم در اصفهان، رفع چروک در اصفهان، لیفت صورت در اصفهان و دیگر خدمات این مرکز بهره مند شوند.

برای مشاوره میتوانید از طریق چت آنلاین اقدام کنید.

درخواست قرار ملاقات

تماس سریع

 • آدرس اصفهان، دروازه شیراز، ابتدای خیابان چهار باغ بالا ابتدای کوچه 41، پلاک 436، مدرن لیزر
 • تلفن 09138000388/ 03131318000