مو

کاشت مو و درمان ریزش مو

هر آنجه باید درمورد ریزش مو و کاشت مو بدانید

موها تأثیر زیادی در ظاهر و زیبایی شما دارند. ایده‌‌آل‌ترین حالت برای موها، موهای ضخیم و پرپشت هستند.عوامل زیادی مثل: وراثت، تغییرات هورمونی، استرس، رژیم غذایی و عوامل محیطی بر رشد موها تاثیر می‌گذارند و منجر به ریزش مو می‌شوند، و حتی ممکن است ریزش مو تا حدی ادامه پیدا کند که موجب طاسی در افراد شود.

روش‌های درمان ریزش مو

خوشبختانه برای ریزش مو، رویش مجدد آن و کاشت مو، روش‌های موثری وجود دارد.

 

بهترین روش درمان ریزش مو استفاده از مزوتراپی است. در مزوتراپی مخلوطی از مواد مغذی و مفید مانند: ویتامین‌ها، داروها، هورمون‌ها و … در بافت پوست تزریق می‌شوند و فولیکو‌ های مو را تقویت و تغذیه می‌کنند.همانطور که می‌دانید این مواد خوراکی هستند و یا در بسیاری از شوینده های مو وجود دارند،‌ اما تزریق آن‌ها به بافت داخلی پوست و فولیکول‌های مو، تاثیر بیشتر و چشمگیری نسبت به مصرف خوراکی آن‌ها و یا شوینده‌های حاوی آن‌ها دارد.

 

اگر بعد از مزوتراپی از لیزر فوتونا نیز استفاده شود تاثیر درمان چند برابر می‌شود. فوتونا یک لیزر پرتوان است که با نفوذ به لایه‌های عمیق و لایه‌های سطحی پوست، به گرما تبدیل می‌شود، و این گرما باعث تحریک فولیکول‌های مو می‌شود، و در نتیجه رویش مجدد مو آغاز می‌شود

 

 فوتونا برای رویش مجدد در قسمت‌هایی از سر کاربرد دارد که هنوز فولیکول مو دارند، ولی به اصطلاح تنبل هستند و نیاز به یک تحریک‌کننده برای فعالیت مجدد دارند.این روش‌های درمانی هم برای خانمها و هم برای آقایان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

اما در حالتی که فولیکول مویی وجود ندارد، ما روش‌های کاشت مو را به شما معرفی می‌کنیم.

 

کاشت مو و درمان ریزش مو

روش‌های کاشت مو

 

 

در گذشته تنها روش برای کاشت مو جراحی پیوند مو بود که در این روش، توسط جراح،‌ قسمت پشت سر برش داده می‌شود و قسمتی از سطح پوست همراه با فولیکول‌های مو جدا می‌گردد، و به ناحیه‌ای از سر که خالی از مو است و دچار ریزش شده است، پیوند زده می‌شود.

 

روش‌های کاشت مو به دو دسته روش، پیوند واحد فولیکولی، و روش استخراج فولیکولی تقسیم‌بندی می‌شوند. این روش‌های درمانی کمی دردناک هستند و بعد از آن به مراقبت و دوران نقاهت نیاز دارند، به همین دلیل روش بهتری جایگزین آن‌ها شده است.

 

روش جدید، نیو گرافت نام دارد و یک تکنیک پیوند واحد فولیکولی است و نسبت به روش‌های گذشته کمتر تهاجمی‌ است، سریع‌تر انجام می‌شود و در طی آن بیمار درد کمتری را نسبت به روش‌های دیگر حس می‌کند، ماندگاری و تاثیر این روش خیلی بهتر و بیشتر است و بدون برش و جراحی و ایجاد زخم در پوست سر انجام می‌شود.

 

برای آشنایی بیشتر و دقیق‌تر با روش‌های کاشت مو، مقالات وبسایت را دنبال کنید.

درخواست قرار ملاقات

تماس سریع

  • آدرس اصفهان، دروازه شیراز، ابتدای خیابان چهار باغ بالا ابتدای کوچه 41، پلاک 436، مدرن لیزر
  • تلفن 09138000388/ 03131318000