جوانسازی لب

خانه جوانسازی لبجوانسازی لب‌

جوانسازی لب

با افزایش سن میزان کلاژن و الاستین پوست کم می‌شوند. کلاژن و الاستین در واقع فاکتورهای اصلی برای استحکام و حفظ خاصیت ارتجاعی پوست هستند. لب‌ها یکی از اجزای صورت هستند که تحت تاثیر این کاهش کلاژن و الاستین قرار می‌گیرند، در نتیجه لب‌ها افتاده، و کوچک می‌شود و اطراف آن‌ها چین و چروک ایجاد می‌شود. ژنتیک و نور خورشید هم از جمله عواملی هستند که خطوط دوردهان و چروک اطراف آن را تشدید می‌کنند.

 

این تغییرات بر زیبایی کلی صورت و زیبایی لب‌ها تاثیر می گذارد، و یکی از نشانه‌های پیری پوست و افزایش سن است؛ به همین دلیل افراد زیادی تصمیم می‌گیرند تا برای جوانسازی و رفع چین و چروک اطراف لب اقدام کنند و همچنین دوست دارند تا لب‌های بزرگتری داشته باشند.

جوانسازی لب‌

روش‌های درمانی برای جوانسازی لب‌

 

 

روش‌های جوانسازی لب شامل بزرگ کردن، حجیم کردن لب و رفع چین و چروک و خطوط ریز اطراف آن می‌شود.

 

دو روش درمانی برای این کار وجود دارد:

 

یکی تزریق ژل، که یک روش موقت برای حجیم کردن و فرم دادن به لب است، اما تاثیری برای رفع چین و چروک اطراف آن ندارد.

 

روش به‌روز و موثر دیگری به نام لیزر درمانی با فوتونا وجود دارد. در دستگاه فوتونا از دو لیزر با دو طول موج مختلف استفاده می‌شود که یکی از این لیزرها به لایه‌های عمیق پوست یعنی لایه درم ( لایه‌ی میانی پوست) نفوذ می‌کند و دیگری سطح پوست را هدف قرار می‌دهد.

 

لیزر درمانی با فوتونا، شامل چهار مرحله همزمان می‌شود؛ در واقع جوانسازی لب‌ها به صورت چهار بعدی انجام می‌شود که به دلیل چهار بعدی بودن، تاثیر بیشتر دارد.

 

لیزر فوتونا با تأثیر از داخل دهان منجر به کاهش چین و چروک در اطراف لب و لیفت گونه‌ها می‌شود؛ یعنی در این مرحله به طور همزمان گونه و لب، تحت تاثیر قرار می‌گیرند و لیفت پیدا می‌کنند، سفت می‌شوند و چین و چروک آن‌ها کاهش پیدا می‌کند و از بین می‌رود.

جوانسازی لب‌

مرحله بعدی شامل جوانسازی و سفت کردن پوست می‌شود، که در این مرحله لیزر فوتونا با تاثیر بر لایه‌های عمیق پوست، مجدداً چین و چروک آن را کاهش می‌دهد و به استحکام و افزایش خاصیت ارتجاعی پوست کمک می‌کند.

 

مرحله سوم شامل فرم‌دهی و حجم‌دهی می‌شود.

 

مرحله چهارم درمان با لیزر فوتونا، باعث پاکسازی و لایه‌برداری پوست می‌شود. این مرحله به شفافیت و جلای پوست کمک می‌کند.

 

این روش درمانی، چروک‌های دور دهان و خط لبخند را از بین می‌برد، و در واقع منجر به جوانسازی و لیفت لب، برجسته شدن و فرم دهی به آن می‌شود.

 

این روش نمی‌تواند جایگزین تزریق ژل باشد، زیرا با تزریق ژل، لب‌ها فرم غیر طبیعی پیدا می‌کنند و حجم آن به صورت غیر طبیعی افزایش پیدا می‌کند؛ اما در این روش بیشتر روی جوانسازی، رفع چروک، برگرداندن لب به حالت و حجم طبیعی آن، قرینه سازی و متقارن کردن لب تمرکز می‌شود.

 

 لیزر فوتونا، نه تنها برای جوانسازی لب، بلکه برای قسمت‌های مختلف صورت مثل: درمان افتادگی غبغب و چروک‌های گردن،‌درمان پف زیر چشم، درمان چروک‌های پیشانی، درمان چروک‌های دور چشم  و درمان انواع مشکلات پوستی،‌ موثر و کاربردی است و به عنوان بهترین روش و دستگاه در جهان شناخته شده است.

 

برای جوانسازی و لیفت قسمت‌های مختلف صورت،‌ با کلینیک مدرن لیزر تماس بگیرید و یا فرم قرار داده شده در سمت راست صفحه را تکمیل کنید و مشاوره پوستی رایگان دریافت کنید.

درخواست قرار ملاقات

تماس سریع

  • آدرس اصفهان، دروازه شیراز، ابتدای خیابان چهار باغ بالا ابتدای کوچه 41، پلاک 436، مدرن لیزر
  • تلفن 09138000388/ 03131318000