بادی آنالیزر

خانه اسکن بدن در اصفهان
بادی آنالیزر در اصفهان

اسکن بدن در اصفهان

اسکن بدن در اصفهان یعنی اگر به طور مرتب ورزش می‌کنید، و غذاهای سالم می‌خورید اما وزن‌تان تغییر نکرده و لاغر نشده‌اید، زمان آن فرا رسیده تا درصد چربی بدن‌تان را ارزیابی کنید.

 

پیشگیری از بیماری، کلید اصلی سلامتی است و تعادل در شاخص‌های بدن، عمل مهمی برای پیشگیری از هر نوع بیماری است. برای حفظ میزان چربی بدن، ماهیچه‌ها، استخوان‌ها، و به خصوص آب بدن، دستگاه بادی آنالیزر به شما کمک می‌کند تا عملکردهای مختلف بدن‌تان را هماهنگ کنید و رژیم غذایی و سبک زندگی سالمی را در پیش بگیرید.

 

 

مدرن لیزر به کمک دستگاه بادی آنالیزر در اصفهان، میزان توده عضلانی، چربی و آب بدن شما را اندازه‌گیری می‌کند. این اطلاعات کمک می‌کنند تا نوع رژیم غذایی و حرکات ورزشی متناسب با بدن شما، مشخص شوند، و برای افرادی که قصد  کاهش وزن دارند و یا ورزشکار هستند و باشگاه می‌روند، بسیار مفید است.

در مجموعه مدرن لیزر، آنالیز بدن با

دستگاه بادی آنالایزر در اصفهان، به

صورت رایگان انجام می‌شود. برای

رزور نوبت می‌توانید با ما تماس

بگیرید و ی فرم قرار داده شده

در سمت راست را تکمیل کنید.

 بادی آنالیزور،  ناقرینگی اندام‌ها

(تجمع چربی بیشتر در یک طرف بدن)

را نشان می‌دهد، و موقع درمان

چاقی موضعی با دستگاه کمک

شایانی می‌کند.

این دستگاه با تعیین چربی احشایی

(چربی دور قلب، کبد و …)، ریسک

ابتلا به بیماری‌های متابولیسم

مانند: دیابت، فشارخون، بیماری‌های

قلبی و… را در آینده

نشان می‌دهد.

دستگاه بادی انالیز در اصفهان چگونه کار می‌کند؟

استفاده از دستگاه بادی آنالیزور بسیار ساده است و فقط کافی‌ست روی آن بایستید و دسته‌‌های تعبیه شده در کنار دستگاه را بگیرید و چند دقیقه منتظر بمانبد تا آنالیز بدن تان تمام شود.

بررسی بدن در اصفهان

بررسی بدن در اصفهان می‌تواند 12 شاخص مهم بدن شما را اندازه گیری کند که شامل موارد زیر می‌شود:

 

وزن، BMI  (شاخص توده بدنی)، سطح چربی احشایی، توده عضلانی، درصد چربی بدن، آب کل بدن، ضربان متابولیک (سوخت و ساز) پایه، توده مواد معدنی استخوان، سن بیو بدن، نسبت عضلات و چربی، تجزیه و تحلیل تعادل بدن.

بادی آنالیزر در اصفهان

کاربردهای دستگاه بادی آنالیزر در اصفهان

 

 

 

برای ورزش و تناسب اندام:

 

 همانطور که می‌دانید کلید کاهش وزن و کاهش چربی بدن، ورزش کردن است، بنابراین اندازه‌گیری چربی بدن ضروری است. در واقع، تجزیه و تحلیل بدن، هم برای کاهش وزن و هم برای تناسب اندام مهم است. همانطور که قبلا هم اشاره شد،‌علاوه بر چربی کل بدن  و  BMI، ما نیاز به تجزیه و تحلیل چربی احشایی، ماهیچه‌های اسکلتی، آب کل بدن، محتوای مواد معدنی استخوان و متابولیسم پایه بدن‌مان داریم. دستگاه بادی آنالیزر می‌تواند مشاور تناسب اندام شخصی و استاد کاهش وزن شما شود.

 

 

برای زیبایی:

 

بسیاری از خانم‌ها برای مرطوب نگه داشتن پوست به لوازم آرایشی روی می‌آورند، در حالی که اگر بدن کمبود آب داشته باشد، آبرسان‌ها نمی‌توانند موثر باشند. در حقیقت، درصد زیادی از آب بدن در پوست‌ قرار دارد. با کاهش میزان آب بدن، پوست خشک می‌شود و درخشانی و طراوت خود را از دست می‌دهد. عوامل اصلی برای حفظ آب بدن و  انعطاف‌پذیری پوست، به میزان چربی و مواد موجود در ماهیچه‌ها بستگی دارد که توسط دستگاه بادی آنالیزر مشخص می‌شود.

 

البته لازم به ذکر است که این دستگاه نمی‌تواند شاخص‌های سلامت پوست و مشکلات پوستی‌تان را تجزی و تحلیل کند؛ کلینیک زیبایی در اصفهان این کار را توسط دستگاه دیگری به نام اسکین آنالیزر انجام می‌دهد و پس از  آن، بهترین دکتر پوست اصفهان، بهترین روش درمانی برای عارضه‌های پوستی‌تان را به شما معرفی می‌کند. برای آشنایی با دستگاه اسکین آنالیزر، می‌توانید مطالب وبسایت مدرن لیزر را مطالعه کنید.

 

 

برای سلامتی جسمی:

 

پیشگیری از بیماری، کلید اصلی سلامتی است و تعادل در شاخص‌های بدن، عمل مهمی برای پیشگیری از هر نوع بیماری است. برای حفظ میزان چربی بدن، ماهیچه‌ها، استخوان‌ها، و به خصوص آب بدن، دستگاه بادی آنالیزر در اصفهان به شما کمک می‌کند تا عملکردهای مختلف بدن‌تان را هماهنگ کنید و رژیم غذایی و سبک زندگی سالمی را در پیش بگیرید.

 

 

برای درمان چاقی:

 

وقتی سعی در کاهش وزن دارید، اندازه‌گیری چربی بدن بسیار اهمیت دارد. بعد از تعیین و ارزیابی چربی،‌ توده‌های عضلانی و میزان آب بدن‌تان،‌ و بررسی عوامل دیگری که بر چاقی و اضافه وزن شما تاثیر گذار بوده‌اند، و همچنین بر اساس اعداد و وضعیت نماش داده شده روی دستگاه، روش مناسب کاهش وزن برای شما انتخاب می‌شود، تا بیشترین تاثیر را داشته باشد و بتوانید به نتیجه مطلوب‌تان برسید.

 دو حالت برای کاهش وزن و کاهش چربی بدن وجود دارد که اغلب اشتباه گرفته می‌شوند. یکی بحث کاهش وزن کلی است و دیگری درمان چاقی موضعی برای قسمت مشخصی از بدن است.

 

کاهش وزن: گاهی اوقات با رعایت رژیم غذایی و ورزش، ممکن است به وزن و اندام ایده‌آل‌تان نرسید. در این حالت روش درمانی طب سوزنی لیزری به شما توصیه می‌شود. این روش درمانی به شما کمک می‌کند تا روند کاهش وزن‌تان سریع‌تر و بهتر پیش برود و به وزن ایده‌آل‌تان برسید. این روش در کنار رژیم غذایی و ورزش، انجام می‌شود و فقط یک لیزر کم‌توان است که به شما کمک می‌کند تا اشتهای‌تان را کنترل کنید و سوخت و ساز بدن‌تان افزایش یابد. ‌این روش برای افرادی که پرخوری احساسی دارند نیز موثر است. پرخوری احساسی یعنی زمانی که ناراحت، خوشحال و عصبانی هستید و یا استرس دارید، غذای بیشتری می‌خورید.

 

کاهش چربی موضعی: با استفاده از دستگاه بادی آنالیزر میزان چربی‌های بدن شما نیز مشخص می‌شوند و اولین مرحله برای شروع درمان چاقی موضعی و سلولیت‌ها، تست و آنالیز توسط این دستگاه است. سلولیت‌ها در واقع فرورفتگی‌هایی روی پوست ایجاد می‌کنند که اغلب در سینه، شکم، پهلو، باسن، ران و بازوها دیده می‌شوند و ظاهر بدن را زشت می‌کنند و ممکن است برای برخی افراد آزاردهنده باشد. از آنجایی که این سلولیت‌ها انواع مختلفی دارند، مدرن لیزر برای درمان چاقی موضعی از دستگاه‌های مختلفی استفاده می‌کند که هر کدام از آن‌ها متناسب با نوع خاصی از سلولیت‌هاست و برای آن‌ها بیشترین تاثیر را دارد. لاغری با دستگاه در اصفهان، بعد از تست و بررسی با بادی آنالیزر در کلینیک مدرن  لیزر انجام می‌شود.

 

لازم به ذکر است مراجعین محترم به کلینیک پوست و مو و زیبایی مدرن لیزر اصفهان می‌توانند همچنین از خدمات دیگری از قبیل تزریق بوتاکس در اصفهان، تزریق ژل در اصفهان، مزوتراپی در اصفهان، میکرودرم در اصفهان، رفع چروک در اصفهان، لیفت صورت در اصفهان و دیگر خدمات این مرکز بهره مند شوند.

درخواست قرار ملاقات

تماس سریع

  • آدرس اصفهان، دروازه شیراز، ابتدای خیابان چهار باغ بالا ابتدای کوچه 41، پلاک 436، مدرن لیزر
  • تلفن 09138000388/ 03131318000