اسکین آنالیزر

خانه اسکن پوست در اصفهان

<p>

اسکین آنالیزر

اسکین آنالیزر

اسکن پوست در اصفهان

دستگاه آنالیزر پوست یا اسکین آنالیزر، شاخص‌های سلامت پوست را تجزیه و تحلیل می‌کند و میزان همه‌ی مشکلات پوستی، چربی پوست، رطوبت پوست، چین و چروک پوست، لک‌های پوست، و منافذ باز پوست را نشان می‌دهد. این دستگاه، از طریق مقایسه این اطلاعات با میزان طبیعی و نرمال آن‌ها در پوست، مشکلات پوستی را به صورت دقیق مشخص می‌کند. این تشخیص به بهبود روند درمان و تاثیر هر چه بیشتر آن‌ کمک زیادی می‌کند. در واقع نوعی آزمایش گرفتن از پوست است!!

اسکین آنالیزر

مزایای استفاده از دستگاه اسکین آنالیزر در کلینیک مدرن لیزر

 

اورجینال بودن دستگاه

 

ضمانت بازگشت وجه

 

قیمت مناسب

 

انجام تست رایگان برای افرادی که قصد درمان مشکلات پوستی‌شان را در مدرن لیزر دارند

با آنالیز و بررسی دقیق پوست، منشاء مشکلات پوستی و میزان آنها مشخص می‌شوند

چرا استفاده از دستگاه بررسی پوست در اصفهان برای سلامت پوست شما لازم است؟

 

 

در واقع به وسیله این دستگاه، بعد از اینکه مشکلات پوستی، منشاء و شدت آن‌ها مشخص شود، بهترین روش درمان توسط پزشک کلینیک مدرن لیزر به شما ارائه می‌شود.

 

از آنجایی که برای درمان مشکلات پوستی روش‌های زیادی وجود دارد‌ و هر کدام از این روش‌ها برای نوع خاصی از عارضه‌های پوستی کاربرد دارند، در نتیجه با بررسی و تست دقیق پوست توسط این دستگاه، بهترین و موثرترین روش درمانی انتخاب و انجام می‌شود و در نتیجه شما پوست جوان، شاداب و زیبایی خواهید داشت.

 

اگر سلامتی و شادابی پوست‌تان برای شما اهمیت دارد، ایده‌آل‌ترین حالت این است که یک بار در ماه پوست شما توسط این دستگاه آنالیز شود، تا مطمئن شوید که مواد آرایشی و بهداشتی که استفاده می‌کنید برای پوست شما مناسب هستند یا نه و تاثیر بدی روی پوست‌تان نگذارند. آنالیز پوست به شما کمک می‌کند تا پوست خود را بشناسید و متناسب با آن از مواد آرایشی و بهداشتی استفاده کنید.

اسکین آنالیزر

اسکین آنالیز در اصفهان

 

عوامل زیادی وجود دارد که بر تحلیل و آسیب رساندن به پوست شما تاثیرگذار هستند؛ این عوامل شامل: استرس، عوامل محیطی مثل نور خورشید و آلودگی‌ها، رژیم غذایی ناسالم، و سبک زندگی ناسالم می شود.

 

پوست یک ارگان پویا و دائماً در حال تغییر است و مواد مغذی مورد نیاز آن در طول زمان تغییر می‌کند. دانستن وضعیت فعلی پوست‌تان به شما در درک نیازهای آن کمک می‌کند، و با رسیدگی و بهبود آن می‌توانید پوست درخشان و سالمی داشته باشید.

 

دستگاه اسکین آنالیزر، هم برای پیشگیری و هم برای درمان مشکلات پوستی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

اگر به هر دلیلی روی پوست‌تان اختلال و عارضه‌های پوستی وجود دارد، بعد از بررسی دقیق پوست‌تان توسط این دستگاه می‌توانید از روش‌های درمانی مورد استفاده در کلینیک مدرن لیزر مثل: پلاسماجت، کلدپلاسما، مزوتراپی، تزریق ژل، تزریق بوتاکس، میکرونیدلینگ، میکرودرم، لیزر 4 بعدی فوتونا و … برای مشکلات پوستی مثل: درمان منافذ باز پوست، درمان استریا (ترک‌های چاقی، لاغری و بارداری)، درمان اسکارها (جای سوختگی ،زخم و بخیه)،‌ درمان انواع زگیل، درمان تلانژکتازی (عروق قرمز ریز )، درمان انواع خال، درمان انواع لک، درمان کک و مک، درمان انواع جوش و جای جوش، استفاده کنید.

برای دریافت مشاوره پوستی رایگان، با ما تماس بگیرید و یا فرم قرار داده شده در سمت راست صفحه را پر کنید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند.

درخواست قرار ملاقات

تماس سریع

  • آدرس اصفهان، دروازه شیراز، ابتدای خیابان چهار باغ بالا ابتدای کوچه 41، پلاک 436، مدرن لیزر
  • تلفن 09138000388/ 03131318000

</p>